Ochota

Montaż zamków, naprawa drzwi czy awaryjne otwieranie to tylko część profesjonalnych usług, jakie świadczy każdy ślusarz zatrudniony przez Pogotowie Zamkowe, które działa na terenie całej Warszawy, również na Ochocie. Dzielnica, w której zależy Ci na wysokim poczuciu bezpieczeństwa jest miejscem, do którego dojedziemy o każdej porze dnia i nocy, aby wykonać niezbędny serwis. Poznaj nasze szerokie możliwości.

Montaż i wymiana zamków Ochota – kompleksowy serwis

Specjalizujemy się w zamkach, co pozwala nam świadczyć takie usługi, jak:

  • montaż;
  • sprzedaż;
  • doradztwo;
  • demontaż;
  • naprawa;
  • konserwacja;
  • wymiana.

Czynności ślusarskie mają długą tradycję i nic nie wskazuje, by miało się to zmienić. Dlaczego? Ponieważ potrzebujemy poczucia bezpieczeństwa na każdym kroku, zarówno w domu, jak i pracy. Nie tylko ze względu na cenne mienie, ale i ochronę bliskich, chcemy inwestować w rozwiązania antywłamaniowe, systemy kontroli dostępu czy rozbudowane alarmy.

Jak możemy pomóc? Przede wszystkim wiemy, jak dopasować drzwi, zamki i wkładki. Przy pomocy ślusarza nie ma mowy o nietrafionym zakupie, a dodajmy, że wybór na polskim rynku jest ogromny. GERDA to tylko jedna z wielu firm, które produkują technologie antywłamaniowe, co potwierdzają niezależne badania, np. Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. Kontaktując się z nami masz pewność, że Twoje zapytanie zostanie potraktowane indywidualnie, począwszy od dopasowania potrzeb i oczekiwań do konkretnych produktów, a na wycenie skończywszy.

Liczy się nie tylko dobry zakup, ale również montaż zgodny z zaleceniami producenta. Nasi fachowcy mają spore doświadczenie w montażu i demontażu zamków różnych firm. Używają do tego zestawu optymalnie dobranych narzędzi. Montaż zamków ma wpływ na ich późniejsze działanie, ochronę przed zbyt szybkim zużyciem, a także relacje z ubezpieczycielem, który może np. podważyć wniosek o odszkodowanie przez ?białe włamanie?, kiedy włamywacz nawet nie pozostawia śladu na pokonanym bez trudu zamku. Dlatego, po pierwsze, warto inwestować w technologię z górnej półki, a po drugie, robić to z pomocą wykwalifikowanego fachowca.

Ochota jest jedną z dzielnic, na którą dojeżdżamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zdecyduj, czy naprawa zamków wymaga natychmiastowej interwencji, czy może poczekać do bardziej dogodnego terminu z Twojej perspektywy. Zachęcamy jednak, by dzwonić od razu po zaistnieniu niepokojących objawów. Na przykład zacinający się zamek czy trudność z wyjmowaniem klucza mogą zostać rozwiązane czyszczeniem, drobną naprawą, ale i wymianą.

Awaryjne otwieranie zamków na warszawskiej Ochocie

Pogotowie zamkowe – inaczej ślusarskie – jest znane ze świadczenia mniej oczywistych usług, nomen omen, kluczowych z perspektywy bezpieczeństwa. Łatwo wyobrazić sobie sytuację, w której gubisz klucze lub zostają Ci one skradzione. Jak wejść do domu bez zapasowego kompletu? Pogotowie Zamkowe, z licencją policji, po prostu przyjeżdża na miejsce i otwiera bez niszczenia drzwi. A jeśli masz je zniszczone po włamaniu? Również zadzwoń po firmę, która w tych trudnych chwilach z chłodną precyzją przywraca poczucie bezpieczeństwa niezbędnymi naprawami i wymianami.

Świetnie sprawdzamy się również w otwieraniu zatrzaśniętych samochodów. Klasyka – wystarczy chwila nieuwagi, by klucz był w środku, a autoalarm zamknął pojazd ?na amen?. Pracujesz, mieszkasz lub przebywasz gościnnie na Ochocie, a musisz wracać w swoje strony? Ślusarz z Pogotowia Zamkowego przyjedzie na miejsce po Twoim telefonie i błyskawicznie otworzy pojazd, niezależnie od rocznika, modelu czy wersji wyposażeniowej.

Ofertę uzupełniają także inne cenne usługi, jak montaż systemów master key (klucza generalnego), ładowanie akumulatorów w aucie, serwis gwarancyjny GERDA czy wyjmowanie resztek złamanego klucza. Niskie ceny, duże doświadczenie i pełna mobilność – zaufaj nam!