Kobyłka

Naprawa zamków, awaryjne otwieranie samochodów czy konserwacja wkładek antywłamaniowych – to tylko część usług ślusarskich, które są dla Ciebie dostępne również w Kobyłce. Wszystko za sprawą mobilnego charakteru naszej działalności. W trybie 24/7 jeździmy po Warszawie i mazowieckim regionie, pomagając tam, gdzie jest potrzebny fachowiec z doświadczeniem i narzędziami. Poznaj wybrane elementy naszej kompleksowej oferty i przekonaj się, że wystarczy jeden telefon, by zareagować na zaistniały problem z bezpieczeństwem w tle.

Awaryjne otwieranie sejfów – Warszawa, Kobyłka

Po co trzymasz w domu sejf? Zapewne dla większego poczucia bezpieczeństwa, bo przechowujesz w mieszkaniu większą gotówkę, broń, ważne dokumenty lub inne prywatne rzeczy. Jesteśmy dyskretnymi ślusarzami, znamy powagę sytuacji. Sytuacji kryzysowej. Takiej, w której z jakiegoś powodu nie możesz otworzyć własnego sejfu, na przykład przez zgubienie klucza lub pomylenie kombinacji. Z każdego problemu jest jakieś wyjście, a z tego konkretnie: telefon po nasze Pogotowie Zamkowe. Dostaniesz się do swoich prywatnych, ważnych własności szybciej, niż myślisz.

Awaryjne otwieranie samochodu

Zamknij oczy i wyobraź sobie następującą scenę. Zajeżdżasz do Kobyłki, wypakowujesz bagaż, spieszysz się, odbierasz telefon, zatrzaskujesz drzwi i… Tu miejsce na przekleństwo, które aż ciśnie się na usta. Kluczyki zostały w środku, a mechanizmy zabezpieczające już chronią samochód przed włamaniem. No dobrze, ale wygląda na to, że chyba to Ty musisz napaść na własne auto!

Nie wybijaj szyby, ponieważ grozi to:

  • skaleczeniem lub zranieniem;
  • porysowaniem lakieru;
  • koniecznością kosztownej wymiany szyby;
  • potencjalnymi zniszczeniami mechanizmów i samej konstrukcji pojazdu.

Jednym słowem, nic opłacalnego i bezpiecznego. Na szczęście my nie potrzebujemy klucza, by wejść do środka Twojego pojazdu. Nie jest ważny model, rocznik czy wersja wyposażeniowa. Po prostu interesują nas ślusarskie kwestie – dostęp do narzędzi lockpickingowych, które otwierają każde zabezpieczenie. Mamy licencję policji na podobne interwencje, robimy to od lat. Otworzymy Twój pojazd. Zadzwoń dowolnego dnia, o dowolnej godzinie. Będziemy.

Serwis GERDA

Posiadasz gwarancję na produkty GERDA? W takim razie możemy służyć pomocą jako autoryzowany serwis. Polska marka, która odpowiada za sukces bram garażowych, zamków, wkładek, kłódek czy czujników współpracuje z nami, dlatego przeprowadzamy tak kompleksowe serwisy. Umów się również wtedy, gdy minął okres gwarancyjny. Na pewno będziemy mogli zaradzić konkretnej awarii.

Kompleksowy serwis zamków, wkładek

Chcesz kupić zamek lub wkładkę? Pewnie, zrobisz to przez Internet, w sklepie specjalistycznym lub nawet w dyskoncie budowlanym. Ale czy na pewno wiesz, jaki produkt wybrać? Jeśli chcesz, przywieziemy zamek na miejsce i zamontujemy go. Możemy także zakonserwować go na przyszłość i wyczyścić stare wkładki. Wszystko, co najważniejsze i związane ze ślusarką, to nasze zadanie. Oferujemy korzystne ceny i całodobowe wsparcie na telefon. Warszawa czy Kobyłka? Jesteśmy tu i tu. Pogotowie zamkowe, które indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia związanego z bezpieczeństwem. Montaż systemów master key? Naprawa drzwi? Serwis powłamaniowy? Możemy wymieniać długo. Zajrzyj na naszą stronę internetową, zapisz numer na przyszłość. Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebować fachowca od zamków. Ale jeśli nadejdzie taki moment, zaufaj naszemu doświadczeniu i kreatywności. Polecamy się na przyszłość lub… dokładnie w tej chwili!