Janki

Wieś o nazwie Janki? Jest ich kilka i to w obrębie Mazowsza. A właśnie na tym terenie od lat świadczymy mobilne usługi ślusarskie, które zahaczają o wiele potrzeb związanych z komfortem i bezpieczeństwem codziennego życia w domu lub pracy. Zapraszamy do współpracy – traktujemy Twoje zlecenia w pełni indywidualnie.

Janki – ślusarz na telefon

Wymiana zamków to jedna z wielu usług ślusarskich, którą warto powierzyć fachowcowi. Dlaczego? Ponieważ od jakości montażu zależy działanie mechanizmów, które stoją na straży bezpieczeństwa. Nieprawidłowy, niezgodny z wytycznymi montaż niesie ze sobą takie konsekwencje, jak ryzyko obluzowania, zbyt szybkiej eksploatacji, zniszczenie drzwi czy nawet brak wypłaty polisy w przypadku włamania. To jakiś żart? Nie! Poczytaj o białych włamaniach, gdy złodzieje nie pozostawiają nawet śladu zniszczenia na słabym lub źle założonym zamku…

Potrafimy skutecznie zakonserwować zamek i wkładkę, a także czyścić je z brudu – kurzu, rdzy czy kropel wody. To czasami wystarczy do naprawy. Jeśli nie, szybko zajmujemy się wymianą części lub wstawieniem nowego mechanizmu. Wszystko jest do zrobienia, ale potrzeba do tego fachowej wiedzy i specjalistycznych narzędzi. Wymiana, a nawet sam zakup zamka to trudne wyzwanie. Dlatego zachęcamy do zamawiania u nas specjalnego pakietu: zamek + montaż + dojazd. Kierunek Janki? Ruszamy z Warszawy i zaraz jesteśmy na miejscu. Pracujemy przez całą dobę, więc możesz zadzwonić nawet w środku nocy, w dzień wolny od pracy.

Usługi ślusarskie – tylko Pogotowie Zamkowe

Witamy w świecie ślusarskich usług, które rozwiązują wszystkie problemy związane z zamkami! Padasz ofiarą włamania? Nie jest to nic przyjemnego, ale teraz szczególnie trzeba się otrząsnąć i jak najszybciej powrócić do normalności. Jak to zrobić? Nie pozostaje nic innego, jak wezwać policję, a w następnej kolejności naszego fachowca. Naprawa drzwi i zamków w korzystnej cenie, z uwzględnieniem wszystkich czynników, przy indywidualnej ocenie sytuacji to coś, czego naprawdę potrzebujesz, by zmniejszyć obawy dotyczące powtórki podobnego zdarzenia.

Meldujemy się w Jankach także wtedy, gdy jest potrzeby autoryzowany serwis GERDA, czyli związany z produktami o szczególnie wysokiej renomie na polskim rynku. Nawet po upływie okresu gwarancyjnego możesz liczyć na to, że w odpowiedni sposób podejdziemy do kwestii naprawy lub wymiany konkretnego mechanizmu.

Kolejna propozycja: awaryjne otwieranie samochodu, sejfu lub mieszkania. O co chodzi? Otóż nietrudno wyobrazić sobie pechową, ale prawdopodobną sytuację, w której nagle przestajesz mieć dostęp do konkretnego zamka. Gubisz klucz samodzielnie lub w efekcie kradzieży, a może łamie się i nie jest już do niczego potrzebny? Twoja własność, a możliwości? Jak na lekarstwo. Na szczęście pozostaje Pogotowie zamkowe, dla którego ślusarski fach to coś więcej, niż naprawa zamków. Otwieramy je przy użyciu narzędzi lockpickingowych. Robimy to legalnie, ponieważ posiadamy licencję Policji. Wieloletnie doświadczenie pozwala podchodzić na zupełnym luzie do każdego wyzwania.

Nie spoczywamy na laurach, cały czas poszukując sposobów na udoskonalenie oferty, którą właśnie poznajesz. Wspieramy w takich kwestiach, jak awaria akumulatora (przyjeżdżamy z kablami nawet pod Janki), naprawiamy drzwi. Pomagamy także deweloperom i administratorom dużych budynków w zakładaniu systemów master key, czyli klucza generalnego zastępującego przestarzałe pęki. Liczy się nie tylko jakość, ale i odpowiednia kontrola dostępu. Wtedy życie staje się nie tylko wygodniejsze, ale i bezpieczniejsze.