Wymiana zamka w drzwiach – cennik

Ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach? To zależy, więc dowiedz się, od czego konkretnie. Jako Pogotowie Zamkowe świadczymy szerokie usługi, ustalając indywidualnie kosztorys zarówno stałej, szerokiej współpracy, jak i jednorazowych usług, które ? przypomnijmy ? świadczymy całodobowo, na terenie całej Warszawy i okolic. Jedno jest pewne: na zamkach nie warto oszczędzać. To inwestycja w poczucie bezpieczeństwa!

Podstawowy cennik

Pamiętaj, że w cenie usługi mieści się: fabrycznie nowy zamek, profesjonalny montaż i dojazd pod wskazany adres. To oznacza, że może ona ulec modyfikacji, np. ze względu na fakt samodzielnego zakupu produktów albo z uwagi na daleki dojazd.

Ceny zamków wraz z usługą wymiany oraz dojazdem zaczynają się od:

  • Od 100 zł dla wkładek zwykłych;
  • Od 130 zł dla zwykłych wpuszczanych i zwykłych nawierzchniowych;
  • Od 200 zł dla wkładek atestowanych;
  • Od 200 zł dla wpuszczanych klasy C;
  • Od 300 zł dla nawierzchniowych klasy C.

Kompleksowy koszt obejmuje: nowy zamek/wkładkę + usługę + dojazd do Klienta na terenie Warszawy i okolic.

Dowiedz się na przykładzie, ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach.

Co brać pod uwagę przy wyborze zamka

Zastanawiasz się, jaki produkt wybrać? Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Inaczej podchodzi się do kwestii ochrony domu i głównych drzwi wejściowych, a inaczej np. do drewnianej wiatki na narzędzia na działce. Dlatego zastanów się nad takimi kwestiami jak kierunek otwierania drzwi, sposób otwierania od wewnątrz, wymiar wkładki, grubość drzwi czy szerzej ? ich konstrukcja i technologia wykonania.

Polecamy produkty, które są opatrzone atestami takich instytucji jak ITB czy IMP oraz certyfikatami, np. NATO, a przy tym są produkowane zgodnie z normami ISO. Co ciekawe, również w Polsce produkuje się wiele podobnych modeli. Dobrą opinią cieszą się też produkty z USA, Izraela czy Niemiec. Przekonaj się, że w wysoką jakość warto inwestować. Nawet jeżeli wydasz trochę więcej, dłużej będziesz się cieszyć żywotnością mechanizmu. Do wyboru masz zamki o odporności klasy A, B lub C.

Nie tylko wymiana, czyli kompleksowo o zamkach

Zaletą świadczenia usług Pogotowia Zamkowego jest szansa uzyskania błyskawicznego serwisu ślusarskiego, całościowo dbającego o bezpieczeństwo. Dlaczego warto? Przekonaj się na prostych przykładach. Co z tego, że kupisz drogi i profesjonalny model antywłamaniowy, jeżeli nie zadbasz o jego konserwację i czyszczenie? Z biegiem czasu wewnątrz wrażliwego mechanizmu gromadzą się drobinki wody, kurzu i innych zanieczyszczeń. W takich warunkach łatwo o zacinanie się i rozwój korozji. Jedno i drugie prowadzi do awarii oraz konieczności szybszej wymiany wkładki lub całego zabezpieczenia. Profesjonalny ślusarz dysponuje przy sobie środkami konserwującymi i czyszczącymi, które pozwalają na dłużej zachować pożądane właściwości modelu.

Idąc dalej, warto wskazać na możliwość naprawy całych drzwi, np. po włamaniu. W sytuacjach kryzysowych powinno się zadbać o jak najszerszą ochronę, aby uniknąć podobnych problemów w przyszłości. Nie sposób nie wspomnieć o awaryjnym otwieraniu, przy którym również obowiązują indywidualne cenę usług. Czy wiesz, że Pogotowie Zamkowe dba o otwieranie zatrzaśniętych samochodów, drzwi wejściowych lub sejfów? Niezależnie od tego, czy zgubisz klucze lub zostaną one skradzione, na terenie Warszawy funkcjonuje firma, która jest w stanie pomóc od ręki, nawet w środku nocy.

Są modele łatwiejsze i trudniejsze do wymiany; są zabezpieczenia antywłamaniowe i niespełniające nawet podstawowych wymogów. Nasi ślusarze mają tak duże doświadczenie oraz niezbędne narzędzia, żeby podjąć się każdego wyzwania, przyjeżdżając na serwis lub wymianę. Zaufaj Pogotowiu Zamkowemu, które wyróżnia się korzystnymi cenami!