Zamki wierzchnie

Oferujemy szeroki wybór zamków nawierzchniowych o najwyższej jakości wykonania i wysokich parametrach zabezpieczających. charakteryzują się wysoką niezawodnością i solidnością. Będą stanowić doskonałe zabezpieczenie przed włamaniem.

Cena usługi obejmuje zamek, montaż oraz dojazd do klienta:

  • zwykły od 90zł
  • atestowany klasy C od 250zł

Oferujemy zamki wierzchnie następujących typów:

  • zasuwkowe – uruchamiane tylko od strony wewnętrznej pomieszczenia, co utrudnia jego wyłamanie,
  • zapadkowo-zasuwkowe – w odróżnieniu od modeli zasuwkowych mogą być również stosowane jako mechanizmy główne. Posiadają zasuwkę, która równocześnie spełnia rolę zapadki,
  • na klucz piórowy lub patentowy – stosowany w drzwiach drewnianych lub stalowych.

Proponowane przez nas zamki nawierzchniowe stanowią dodatkowy element zabezpieczenia każdych drzwi. Charakteryzują się wytrzymałością oraz estetyką. Skutecznie chronią przed włamaniem. Stosuje się je jako dodatkowe zamknięcie towarzyszące mechanizmowi głównemu. Zależności od typu mogą być montowane do drzwi pełnych lub oszklonych, w drzwiach o konstrukcji drewnianej, aluminiowej i stalowej.

Z reguły zamki wierzchnie mocuje się do drzwi po wewnętrznej stronie. Otwierane mogą być za pomocą klucza z jednej strony, z drugiej zaś przy użyciu zasuwy lub gałki. Nadają się również do montażu przy cienkich drzwiach jako dodatkowe zabezpieczenie. Często można je również spotkać pod nazwą: nadrzwiowe lub zewnętrzne.

Ponadto zapewniamy sprzedaż, montaż i wymianę mechanizmów.

Oferujemy Państwu zamki nawierzchniowe następujących producentów: GERDA, ABLOY, ALFA, CR, JANIA, LOB, MOTTURA, OMEGA, OPTIMUS, ROM, TASCO, TAURUS, WINKHAUSE, YALE i inne.

 

Serwis gwarancyjny – 2 lata.

24h/7dni na terenie Warszawy i okolic.