Wkładki bębenkowe i cylindryczne

Oferujemy Państwu wybór wkładek cylindrycznych oraz bębenkowych nadających się do montażu w zamkach wpuszczanych, nawierzchniowych, a także na zębatkach i zamkach z gałką. Dysponujemy modelami symetrycznymi i asymetrycznymi. Każdy z produktów powstał z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia im wytrzymałość oraz działanie przez długi czas.

Proponowane przez nas wkładki bębenkowe i cylindryczne stanowią sposób na skuteczne zabezpieczenie drzwi przed włamaniem. Produkty dopasowane zostaną przez nas do specyfiki drzwi. Uwzględniamy ich rozmiar, ciężar oraz rodzaj zabezpieczeń zastosowany przy zamku.

Po zamontowaniu wkładki cylindryczne lub bębenkowe zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Dzięki nim zyskują Państwo pewność, że drzwi zostały odpowiednio przygotowane: skutecznie chronią przed atakiem oraz wyłamaniem zamka.

Dysponujemy produktami w kilku kolorach, we wszystkich dostępnych na rynku rozmiarach oraz modelach. Będą pasować do każdego typu drzwi i zamka. Dajemy Państwu szeroki wybór oraz pewność, że zakupione za naszym pośrednictwem, a następnie dostarczone i zamontowane akcesoria będą skutecznie zabezpieczać drzwi i zwiększą komfort ich użytkowania.

Oprócz tego proponujemy również wybór dodatkowych akcesoriów, w tym szyldów ochronnych. Zapewniamy pełen serwis montowanych przez nas artykułów.

Cena obejmuje: wkładka + montaż + dojazd.

Wkładki:
zwykłe od 80 zł
atestowane od 200 zł

Wśród naszego szerokiego asortymentu oferujemy Państwu m.in. wkładki:

  • 0ębenkowe do zamków wpuszczanych
  • cylindryczne do zamków nawierzchniowych
  • zwykłe i atestowane ( klasy A,B,C)
  • na zabierak, na zębatkę, z gałką, połówkowe
  • symetryczne i asymetryczne
  • w systemie klucza ujednoliconego oraz w systemie MASTER KEY

 Wkładki atestowane o bardzo wysokich parametrach zabezpieczających, cechujące się trwałością i niezawodnością.

Wkładki dostępne w kolorach: mosiądz i nikiel i patyna.
Posiadamy wszystkie modele wkładek do każdego modelu drzwi i zamka.

Ponadto zapewniamy: sprzedaż, montaż, wymianę zamków i wkładek.

Współpracujemy z największymi i najbardziej liczącymi się producentami w branży zabezpieczeń: GERDA, ABLOY, ALFA, ASSA, CR, DIERRE, DOM, FORT, GE-GE, ISEO, JANIA, LOB, MOTTURA, MULTI LOCK, OMEGA, OPTIMUS, PTZ, ROM, SAB, SECUREME, SIAS, SUPER LOCK, STARK, TASCO, TAURUS, TITAN, WILKA, WINKHAUSE, WITEX, YALE, YARDENI i inne.
 

Serwis gwarancyjny – 2 lata.

24 h/7 dni na terenie Warszawy i okolic.