Serwis Zamkowy – dla kogo, na czym polega, kiedy jest potrzebny

Zamek jest tak ważnym, a zarazem tak niepozornym elementem wyposażenia każdego budynku. Jest sobie w drzwiach, służy bezpieczeństwu, ale mało który użytkownik zwraca na niego uwagę. Do momentu, kiedy coś zaczyna się psuć… Co warto wiedzieć o profesjonalnym serwisie zamkowym? W jaki sposób pomagamy naszym klientom? Poznaj niejedno oblicze serwisu ślusarskiego.

Montaż, wymiana wkładki lub zamka

Powody, przez które decydujesz się na wymianę całego zamka lub samej wkładki mogą być różne. Przeprowadzki, sprawy osobiste, awarie, to nie ma większego znaczenia, liczy się efekt końcowy. Sam montaż może nie jest najbardziej skomplikowaną czynnością na świecie, ale nie jest też podstawową umiejętnością każdego człowieka. Dlatego warto powierzać to zadanie fachowcom, którzy posiadają:

  • niezbędny sprzęt;
  • duże doświadczenie;
  • wiedzę o tym, jak dobierać mechanizmy do konkretnych drzwi.

Jedynie prawidłowy montaż gwarantuje, że dany zamek czy wkładka faktycznie będą stanowić zabezpieczenie budynku. Nawet najdroższe modele, tyle że źle założone, nie mają praktycznie żadnej wartości ochronnej. Są niedopasowane, zbyt luźne lub łatwe do wyjęcia. A przecież chodzi o to, by ewentualny włamywacz musiał się sporo namęczyć…

Czyszczenie, konserwacja

Skoro klucz zacina się w drzwiach, jest to objaw z pewnością niepokojący. Ale czy musisz od razu wymieniać wkładkę? Niekoniecznie. Warto zacząć od jej wyczyszczenia. Lepiej nie robić tego domowymi sposobami ? wodą czy smarem. Od tego są profesjonalne preparaty, których skład pozwala pozbyć się drobinek wody, kurzu, brudu, tłuszczu czy rdzy, a przy okazji ochronić delikatny mechanizm przed skutkami codziennego użytkowania i działania czynników zewnętrznych.

W ofercie Pogotowia Zamkowego znajduje się także przegląd zamków, polegający na ich czyszczeniu i konserwacji według wytycznych producenta. Dzięki takim działaniom zamki i wkładki mogą służyć użytkownikom przez wiele lat, nie tracąc swojej jakości. Jest też jasne, że jeżeli czyszczenie nie przywraca pełnej funkcjonalności zamka, pora na wymianę modelu.

Autoryzowany serwis GERDA

Jeśli posiadasz zamki renomowanej firmy GERDA, możesz potrzebować serwisu gwarancyjnego lub pogwarancyjnego. Jako atestowany serwisant zapraszamy do nawiązania kontaktu. Chętnie podejmiemy się pomocy w każdym przypadku, niezależnie od rodzaju awarii czy problemu. Przypomnijmy, że marka GERDA jest rozwijana od 1987 roku, należąc do ścisłej czołówki producentów zamków, drzwi, bram, czujników i innych elementów wyposażenia i zabezpieczenia domu.

Sprzedaż

Mamy świadomość, że tematyka zamków i wkładek nie każdego interesuje w podobnym stopniu. Dlatego oferujemy sprzedaż produktów (na przykład w pakiecie z dowozem i montażem), które naprawdę są godne polecenia. Wybieramy tylko mechanizmy, które wypadają świetnie w niezależnych badaniach, są godne polecenia.

Wiemy, że nie masz czasu i ochoty przeglądać dziesiątek stron internetowych, zaglądać do sklepów stacjonarnych czy stać przed pełnymi półkami w dyskontach handlowych. Dla Twojej oszczędności proponujemy współpracę nie tylko w działaniu, ale również doradztwie i dostarczeniu ciekawych produktów, jak zamki, wkładki, samozamykacze i tym podobne.

Pogotowie Zamkowe

  • Działalność na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.
  • Dostęp do usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Kontakt mailowy i telefoniczny.
  • Licencja policji, duże doświadczenie, konkurencyjne stawki.