Samozamykacze, elektrozaczepy i wizjery

Oferujemy szeroki wybór samozamykaczy, elektrozaczepów oraz wizjerów. Stanowią dodatkowe zabezpieczenie oraz umożliwiają drzwiom zamykanie bez dodatkowych mechanizmów.

Cena uwzględnia zakup produktu, montaż oraz dojazd do klienta.

Zajmujemy się nie tylko zakładaniem elektrozaczepów, samozamykaczy i wizjerów, ale także wyborem modelu, który będzie pasował do określonego typu drzwi. Każdy z dostępnych produktów powstał z solidnych tworzyw. To idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują dodatkowych akcesoriów do drzwi.

Oferowane przez nas wizjery montowane są do drzwi wejściowych. Wpływają na funkcjonalność drzwi, a także pozwalają na sprawdzanie, kto znajduje się na zewnątrz. Zwiększają komfort oraz poczucie bezpieczeństwa osób przebywających w mieszkaniu.

Dostępne elektrozaczepy montowane są wewnątrz drzwi, nadają się do skrzydeł prawych oraz lewych. Zamykanie i otwieranie oparte jest na działaniu prądu zmiennego lub stałego. Umożliwiają kontrolę otwierania drzwi w sposób pośredni. Sprawdzają się w systemach domofonowych. Współgrają z zamontowanymi do drzwi zamkami.

Montowane samozamykacze skutecznie tłumią dźwięk podczas wchodzenia i wychodzenia. Zastosowany mechanizm pozwala również na regulowanie szybkości oraz szerokości otwierania drzwi. Posiadamy modele podłogowe i nawierzchniowe z ramieniem.