Awaryjne otwieranie mieszkań i sytuacje, w których go potrzebujesz

Choć brzmi to niewiarygodnie, w każdej chwili możesz stanąć w obliczu konieczności włamania do własnego domu! Awaryjne otwieranie drzwi bez ich niszczenia wymaga umiejętności, które posiadamy dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Zaufaj firmie, która całodobowo jest w stanie pomóc Ci pokonać zabezpieczenia w nietypowych sytuacjach.

Przykra niespodzianka

Wiele wypadków chodzi po ludziach. Co, jeżeli zgubisz klucze albo zostaną Ci skradzione? Jak dostaniesz się do domu, skoro w środku znajduje się zapasowy komplet? W takich okolicznościach nie wybijesz przecież okien lub drzwi… Zanim w desperacji pojedziesz nocować do hotelu, wyjmij telefon i zadzwoń po firmę, która ma doświadczenie w podobnych przypadkach.

Każdy zamek da się otworzyć, potrzeba jedynie czasu i odpowiednich narzędzi. My, jako profesjonalna firma działająca w tej branży od lat, dysponujemy najlepszym sprzętem lock-pickingowym, którego nie można tak po prostu kupić w zwykłym sklepie. Co więcej, masz pewność, że zamek zostanie otwarty błyskawicznie i bez zbędnych śladów. Szkoda mechanizmów i drewna, więc po co je niszczyć?

W pogotowiu przez cały czas

Brak kluczy zaskakuje Cię nad ranem, po powrocie z imprezy? A może w samym środku dnia, w przerwie między pracą a popołudniowym spotkaniem? Mając nasz numer pod ręką, w każdej chwili możesz liczyć na pomoc wykwalifikowanego fachowca. W tak pilnych sprawach dojeżdżamy na terenie Warszawy i w okolicach, przez całą dobę! Wystarczy szybkie zgłoszenie problemu.

Nie wahaj się zadzwonić, jeżeli obawiasz się o swoje bezpieczeństwo lub planujesz prewencyjne zwiększenie jego poziomu. Oprócz awaryjnego otwierania mieszkań prowadzimy na przykład serwisy powłamaniowe, polegające między innymi na wymianie zamka. Dbamy o autoryzowany serwis czołowych produktów na rynku, takich jak GERDA. Montujemy, naprawiamy, konserwujemy – jesteśmy po prostu Pogotowiem Zamkowym.

To samo dotyczy samochodów, które również wymagają czasami awaryjnego otwierania, gdy kluczyki zostają zatrzaśnięte w środku. Na stresujące sytuacje należy reagować tylko spokojem i z profesjonalnym wsparciem. Samodzielne próby pokonania zabezpieczeń są co najmniej nierozsądne. Tak jak w przypadku drzwi do domu.

Słowem podsumowania – kilka porad

  • Awaryjnie otwieraj drzwi tylko z profesjonalnie wyposażonym i przygotowanym ślusarzem, chyba że sytuacja jest wyjątkowa – na przykład istnieje zagrożenie zdrowia lub życia osób, które są w środku uwięzione.
  • Dbaj o regularną konserwację zamków, aby nie zacinały się i nie zawodziły w najmniej odpowiednim momencie.
  • Wybieraj zamki i drzwi sprawdzonych producentów, którzy przedstawiają się wartościowymi certyfikatami bezpieczeństwa.
  • Na wszelki wypadek przechowuj zapasowe klucze u kogoś bliskiego i zaufanego.
  • Pamiętaj, żeby błyskawicznie reagować na zgubienie lub kradzież kluczy. Włamywacze wiedzą więcej, niż myślisz!
  • Dzwoń po Pogotowie Zamkowe o dowolnej godzinie – jesteśmy do Twojej dyspozycji w trybie całodobowym, dojeżdżając na terenie Warszawy i okolic możliwie najszybciej i z niezbędnym wyposażeniem.