Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie – jak rozwiązać ten problem

Wybicie szyby, manipulacje przy zamku… Gdy nie możesz się wejść do samochodu, zrezygnuj siłowych rozwiązań, bo bezinwazyjne otwieranie aut bez żadnych uszkodzeń jest naprawdę możliwe! Wystarczy wiedzieć, co zrobić w sytuacji kryzysowej, kiedy zatrzaśnięty pojazdy nieoczekiwanie uniemożliwia wyruszenie w drogę i dostanie się do środka.

Nieoczekiwane kłopoty

Możesz stać na podjeździe domu, stacji benzynowej, firmowym parkingu lub pod sklepem w centrum miasta. To wydarzy się bez Twojej woli i z pewnością zdenerwuje. Zamek samoistnie zamknie auto na wszystkie spusty, a kluczyki zostaną w środku. W bagażniku, na fotelu, w stacyjce… czy to ważne? Jeżeli szyby nie są choćby odrobinę uchylone ? nie ma to znaczenia, bo i tak nie dostaniesz się do środka tradycyjną drogą.

Co zrobić? Przecież spieszysz się do domu, rodziny lub na wakacje. Tylko tego brakowało, żeby nie móc dostać się do środka. Jeżeli możemy coś doradzić ? postaraj się uspokoić, bo bezinwazyjne otwieranie samochodu bez uszkodzeń i niebezpieczeństwa na szczęście jest naprawdę możliwe.

Po co ryzykować

Wielu kierowców nie zastanawia się zbyt długo ? po prostu używa siły, żeby dostać się do własnego samochodu. O ile wybicie szyby w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia pasażerów jest zrozumiałe, o tyle nie ma żadnych przesłanek, żeby podobnie zachowywać się w innym przypadku.

Wbrew pozorom usunięcie szyby wcale nie oznacza oszczędności. Za pieniądze, które pozostawisz w punkcie napraw, a nawet na szrocie o wiele lepiej zatrudnić fachowca i jeszcze oszczędzić gotówkę. Specjalistyczne firmy, których podstawowa usługa to bezinwazyjne otwieranie auta bez żadnych uszkodzeń, tak konstruują cenniki, żeby kierowca nie miał wątpliwości, że nie warto wybijać szyby.

Poza tym wybicie szyby niesie ryzyko uszkodzenia lakieru i innych elementów samochodu. Próba siłowego forsowania mechanizmów zabezpieczających samochód również nie ma większego sensu. Jedynie w przypadku starszych, pozbawionych elektronicznych udogodnień aut jest szansa, że rozszczelnienie drzwi i manipulacja drutem przyniosą pożądany efekt i ?bolec? uda się podnieść.

Najlepsze możliwe rozwiązanie

Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub jednej z okolicznych miejscowości, po prostu zadzwoń po Pogotowie Zamkowe. Nieważne, która jest godzina ? pracujemy w trybie całodobowym. Przyjeżdżamy na miejsce najszybciej, jak to możliwe, po czym przystępujemy do analizy możliwych rozwiązań.

Dysponujemy sprzętem, który pozwala otwierać nawet najnowsze modele czołowych producentów pojazdów. Przechodzimy szkolenia, które poszerzają naszą praktyczną wiedzę w temacie zabezpieczeń i lockpickingu.

Bezinwazyjne otwieranie samochodu, bez uszkodzeń, polega na tym, że lakier i zamki w Twoim aucie nie są zniszczone, a Ty mimo tego możesz dostać się do środka. Nawet jeżeli złamany kluczyk w stacyjce lub założona blokada uniemożliwiają Ci w tym momencie odpalenie silnika, dzięki naszej pomocy za chwilę to zrobisz.

Podsumowując:

  • dojeżdżamy do Ciebie przez całą dobę na terenie Warszawy i pobliskich miejscowości;
  • dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem i profesjonalnymi kompetencjami;
  • bez uszkodzeń i zbędnej inwazyjności otwieramy samochody wszystkich marek;
  • nasze usługi są tańsze i bezpieczniejsze niż wybicie i wymiana szyby w zatrzaśniętym samochodzie.