Zamki Gerda – synonim trwałości, bezpieczeństwa i skuteczności

Marka GERDA buduje swoją renomę już od 1987 roku, a więc od ponad 30 lat. Polski producent drzwi, zamków i innych produktów ważnych dla bezpieczeństwa w domach, mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród zwykłych użytkowników, ale również u branżowych ekspertów. Co sprawia, że GERDA jest synonimem trwałości, bezpieczeństwa i skuteczności?

Szeroki asortyment

Firma GERDA jest znana z produkcji związanej z bezpieczeństwem. W ofercie znajdują się przede wszystkim:

  • drzwi do mieszkań i domów;
  • bramy garażowe;
  • zamki;
  • kłódki;
  • wkładki;
  • czujniki dymu, gazu i czadu (CO, tlenku węgla);
  • stolarka aluminiowa;
  • dodatkowe wyposażenie i akcesoria.

Trzeba przyznać, że to dość szeroki wybór, szczególnie w porównaniu z polską konkurencją. Czy zaangażowanie w tak wiele kierunków produkcji obniża jakość poszczególnych modeli? Nic bardziej mylnego. Gerda zawdzięcza dobrą opinię właśnie temu, że cały czas trzyma wysoki poziom. Wszystko, co jest sygnowane tym charakterystycznym logotypem, kojarzy się z najwyższą jakością wykonania.

Warto podkreślić, że propozycje polskiego producenta cechuje innowacyjność. Współpraca m.in. z policyjnym Biurem Operacji Antyterrorystycznych sprzyja opracowywaniu projektów, które skutecznie wspierają poczucie bezpieczeństwa klientów. Produkcja przebiega według norm ISO, a ostateczny efekt wydaje się perfekcyjny pod względem funkcjonalnym, estetycznym czy praktycznym. Wybierając markę GERDA, możesz kompleksowo wyposażyć dom, mieszkanie lub siedzibę firmową w drzwi, zamki, bramy i akcesoria. Wartości, które reprezentuje GERDA, da się streścić w ciągu słów: bezpieczeństwo ? szacunek ? lojalność ? jakość. A przecież na tym Ci zależy, prawda?

Niezawodne zamki już od dekad

GERDA skupia się na produkcji dwóch najważniejszych typów zamków: nawierzchniowych i wpuszczanych. Wybierz model, który najbardziej odpowiada na Twoje potrzeby. Zastanów się nie tylko nad kolorem konkretnego rozwiązania. Sprawdź, co mówi o produkcie klasyfikacja według normy PN-EN, którą wydaje Instytut Mechaniki Precyzyjnej. Przydatna może okazać się również opinia Instytutu Techniki Budowlanej czy certyfikat NATO. Niezależne badania sprzyjają oddzieleniu sprawnego marketingu od rzeczywistej jakości produktów.

Zamki GERDA są sprzedawane m.in. w ramach kolekcji TYTAN, ZG, ZN, ZW oraz G. Każda z nich ma swój oryginalny charakter i zalety. Nie wiesz, czym się kierować podczas zakupów? Przejdźmy do następnego punktu!

Wsparcie Pogotowia Zamkowego

Warszawska firma Pogotowie Zamkowe, która jest certyfikowanym partnerem marki i wykonuje serwis GERDA Warszawa, specjalizuje się w kompleksowych usługach ślusarskich. Nasze Pogotowie pomaga wybrać odpowiedni model i dostarcza go na miejsce. Otrzymujesz dwuletnią gwarancję i serwis połączony z działaniami konserwującymi. Nie martwisz się prawidłowym montażem czy dopasowaniem do drzwi ? fachowiec robi to za Ciebie.

W razie potrzeby skontaktuj się z Pogotowiem Ślusarskim o dowolnej porze. Jeżeli mieszkasz lub pracujesz na terenie Warszawy i okolic, możesz liczyć na całodobowe wsparcie. GERDA współpracuje wyłącznie z zaufanymi i doświadczonymi firmami. Dostarcza na rynek produkty, które wręcz symbolizują bezpieczeństwo. Pogotowie Zamkowe uzupełnia ten potencjał o najlepszy możliwy serwis. Polecamy!