Szybkie działania po włamaniu – jak możemy pomóc

Włamywacze dysponują różnym sprzętem i różnym doświadczeniem, a przede wszystkim ? działają w odmiennych warunkach. Czasami wchodzą jak do siebie, bo budynek jest fatalnie zabezpieczony, innym razem dopisuje im szczęście, choć nie działają w szczególnie białych rękawiczkach… Co zrobić, gdy uda im się bezpowrotnie naruszyć Twoje poczucie bezpieczeństwa?

Szybka reakcja niezbędnym krokiem

OK ? to nie jest kolejny poradnik o tym, jak zachować się w przypadku włamania. Każda sytuacja jest zresztą nieco inna. Uniwersalne wskazówki są takie, by zawołać o pomoc, wezwać służby, chronić przede wszystkim zdrowie i życie, unikać zbędnego ryzyka. Jeśli już mieszkanie jest puste, choć widać w nim ślady włamania ? to czas dla policyjnych śledczych, ewentualnie ubezpieczyciela.

Gdy opadnie ?kurz?, trzeba coś zrobić ze zniszczeniami. Nie pozwól, by włamywacze mieli kiedykolwiek podobne szanse na tak skuteczną ingerencję w sferę Twojej prywatności, Twojego bezpieczeństwa.

Zadzwoń po ślusarza, po nasze pogotowie zamkowe.

Pomagamy w trudnych chwilach

Jako:

  • polecana firma z bogatym doświadczeniem;
  • posiadacze licencji policji, a także certyfikatów i atestów;
  • ślusarze z profesjonalnym sprzętem;
  • serwis zamkowy działający na terenie Warszawy i okolic w trybie 24/7;

możemy pomóc od ręki, a przede wszystkim skutecznie.

W naszej ofercie znajdziesz naprawę drzwi, niezależnie od ich stanu (chyba, że pozostaje wymiana, wtedy też możemy pomóc, chociażby w kwestii doboru antywłamaniowych drzwi). Zniszczone zawiasy, okucia, klamki, zdobienia ? najlepiej jak najszybciej zlikwidować wszystkie widoczne skutki ataku na Twoje domowe zacisze.

Nowy zamek, większe bezpieczeństwo

W zasadzie standardowym krokiem po włamaniu do mieszkania czy domu jest wymiana zamka na nowy (czytaj ? lepszy). Nie wiesz, jaki model wybrać? Nie znasz się na montażu? A innym zamkom przydałaby się jakaś konserwacja? Spokojnie ? od czego są fachowcy.

Oferujemy kompleksowy serwis zamkowy w przystępnych cenach. Nie dość, że wymieniamy zamki, to jeszcze przywozimy pod wskazany adres gotowe rozwiązania, polecane modele o wysokiej klasie antywłamaniowej.

Wiemy, że przeżywasz trudne chwile

Dlaczego w takim momencie potrzebujesz wsparcia? To oczywiste. Włamanie jest wydarzeniem poruszającym, wręcz wstrząsającym. Masz prawo czuć daleko idący dyskomfort. Poza tym, w pierwszych chwilach skupiasz się na ustalaniu strat, na rozmowie z policją, na wyjaśnianiu spraw ubezpieczeniowych. Tym bardziej nie masz głowy do naprawiania drzwi czy kupowania zamka.

Z każdą godziną tracisz siły, masz wszystkiego dość. Jednak zanim zaśniesz, miej pewność, że od tej pory bezpieczeństwo budynku stoi na wyższym poziomie. Że zamek jest wymieniony na nowszy i lepszy. Że drzwi są naprawione. Że są już pomysły na wstawienie dodatkowych form ochrony na przyszłość.

Od czego masz zaufane pogotowie zamkowe…? Polecamy się na każdą sytuację, również tę najbardziej stresujące.