Serwis GERDA Warszawa – zamki, wkładki (wymiana, naprawa, serwis)

Zamki GERDA wyróżniają się rynku szczególną trwałością i wieloma innymi cechami, które nie bez powodu przekonują kolejnych klientów do zaufania tej polskiej marce. Jako Pogotowie Zamkowe oferujemy wymianę, naprawę, serwis i sprzedaż najlepszych zamków GERDA. Dbaj o bezpieczeństwo bliskich i swojego domu każdego dnia. W Warszawie i okolicach zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zamki, które warto montować

Od lat zdobywamy doświadczenie, łącząc merytoryczne przygotowanie z praktycznymi umiejętnościami. Zarówno w przypadku zwyczajnych drzwi zewnętrznych, jak i zaawansowanych modeli antywłamaniowych montujemy zamek zgodnie z wytycznymi, bez zbędnych śladów i niedoróbek. Wiemy, że zależy Ci na czasie, szczególnie po wymianie drzwi, remoncie lub w czasie budowy. Traktujemy Twoje zlecenie możliwie priorytetowo, wykonując je w najbliższym wolnym terminie, który Ci pasuje.

Dlaczego produkty Gerda? Ponieważ gwarantują maksimum bezpieczeństwa, jakie można zapewnić sobie doborem odpowiednio zaprojektowanych wkładek i mechanizmów. To produkty długowieczne, estetycznie wykonane, które samym logotypem odstraszają potencjalnych włamywaczy.

Wymień zamek i zwiększ bezpieczeństwo

Wyobraźnia podpowiada Ci wiele scenariuszy, w których wymiana jest naprawdę konieczna. Co zrozumiałe, dla bezpieczeństwa i wygody nie zawsze chcesz robić to w pełni samodzielnie. Dlatego jeżeli potrzebujesz błyskawicznej wymiany, po prostu zadzwoń po nasze Pogotowie Zamkowe. Nawet tak doskonałe mechanizmy jak Gerda warto czasami wymienić, nie mówiąc już o przestarzałych modelach mniej sprawdzonych firm. Obojętnie, czy mechanizm w drzwiach się uszkodził, czy zgubiłeś klucze, wymień zamek, inwestując w bezpieczeństwo najwyższej klasy.

Dbaj o produkty Gerda

Żeby zamek pozostał sprawny, nie zacinał się, nie zawodził, nie ulegał korozji, warto co jakiś czas przeprowadzać jego serwis. W tym się specjalizujemy, wykonując podobne usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych oraz w obiektach publicznych. Konserwacja? Wymiana? Naprawa? Wiemy, jak zrobić to szybko, tanio i skutecznie. Ciesz się bezpieczeństwem przez 365 dni w roku, bez zbędnego ryzyka.

Pogotowie Zamkowe ? Warszawa i okolice

Zawsze miej przy sobie numer telefonu do Pogotowia Ślusarskiego ? serwisu drzwi i zamków działającego na terenie Warszawy i okolic. Co szczególnie ważne w przypadku niespodziewanych awarii i potrzeb ? całodobowo, przez cały tydzień. Poza marką Gerda zajmujemy się także produktami innych renomowanych firm. Warto jednak poznać bliżej zdobywcę rozlicznych nagród, lidera pod wieloma względami.

Gerda ? jakość, zaufanie, renoma

Marka Gerda specjalizuje się w produkcji:

  • drzwi do mieszkań i domów,
  • bram garażowych,
  • zamków,
  • kłódek,
  • wkładek,
  • czujników CO, gazu i dymu,
  • dodatkowego wyposażenia,
  • stolarki aluminiowej.

To firma z doświadczeniem sięgającym 1987 roku. Podstawą działań marki jest nieustanny rozwój i wprowadzanie innowacji, które zachwycają branżę, ekspertów i konsumentów. Wybierając produkty z bogatego katalogu firmy, masz pewność zastosowania wysokiej jakości materiałów i nowoczesnej technologii. Przecież zależy Ci na wygodzie oraz bezpieczeństwu, prawda? My staramy się o jej dostarczanie, oferując wymianę, naprawę, montaż i serwis zamków Gerda.