Pogotowie Zamkowe na ratunek po awarii

Jest wiele sytuacji, w których pomoc ślusarza okazuje się niezbędna, żeby zażegnać kłopotliwy kryzys. Dowiedz się, kiedy telefon po Pogotowie Zamkowe ratuje Twój napięty grafik i na co możesz liczyć, wzywając fachowców w wieloletnim doświadczeniem w awaryjnym otwieraniu i serwisie zamków.

Gdy dom nie stoi otworem…

Zazwyczaj nosisz klucze w kieszeni albo torebce, ale dziś… nigdzie nie możesz ich znaleźć. Zgubienie kluczy, cóż to nic przyjemnego, a już tym bardziej bezpiecznego! Nawet jeżeli nikt nigdy ich nie zidentyfikuje, lepiej dmuchać na zimne. Czyli podejść do problemu w sposób maksymalnie praktyczny i po prostu wymienić zamek. Jak jednak dostać się do własnego domu, gdy stoi się tuż przed nim, a wszystkie zapasowe kluczy znajdują się w środku?

W takiej sytuacji niezwłocznie zadzwoń po Pogotowie Zamkowe. Ślusarze z doświadczeniem wiedzą, w jaki sposób otworzyć drzwi, żeby ich nie zniszczyć i minimalnym kosztem dostać się do środka. Masz zresztą pewność, że zabezpieczenie może zostać wymieniony od ręki, dzięki czemu wysoki poziom bezpieczeństwa będzie zachowany, a w przypadku wyboru droższych rozwiązań ? jeszcze poprawiony.

Serwis powłamaniowy

Gorzej, jeżeli stoisz przed drzwiami, które niezgodnie z planem są otwarte lub wyłamane na oścież. Nie reaguj paniką, zachowaj rozsądek. Włamywacz może być jeszcze w środku, dlatego przyda się wsparcie policji i sąsiadów. Nie ryzykuj! Jeżeli masz już pewność, że w środku jest pusto, oceń straty, ale nie ruszaj nic przed przybyciem służb.

Pora zabezpieczyć się przed powrotem włamywaczy. Dlatego zadzwoń po Pogotowie Ślusarskie, które pracuje w trybie 24 godzin, 7 dni w tygodniu, właśnie po to, żeby na bieżąco móc zaradzić takim sytuacjom. Ślusarz z Pogotowia może za jednym razem naprawić drzwi, wymienić zamek i zaproponować dodatkowe zabezpieczenia, takie jak alarmy czy dodatkowe mechanizmy.

Otwieranie sejfów

Kolejny przypadek, który ma prawo się zdarzyć każdemu. Nawet najlepsze sejfy czasami się psują lub… zapominasz do nich kodu albo gubisz kluczyk. W środku mogą znajdować się cenne przedmioty, ważne dokumenty, broń czy gotówka, więc reaguj błyskawicznie, ale profesjonalnie. Zamiast podejmować z góry skazane na porażkę próby wyważenia drzwiczek sejfu, zadzwoń po kogoś, dla kogo lock-picking, czyli kontrolowane ?włamania? to chleb powszedni. Pogotowie Zamkowe otwiera sejfy dyskretnie i od ręki, a Ty możesz być spokojny o wyjątkową zawartość.

Gdy samochód stanowi twierdzę

Scena z życia większości kierowców. Chwila nieuwagi, stres, odwrócenie wzroku, pośpiech ? i nagle drzwi są zatrzaśnięte, a kluczyki zostały w środku. Co zrobić? Zarysowuje się dramatyczna sytuacja, szczególnie jeżeli za kilka godzin planujesz wyjazd albo znajdujesz się w centrum miasta i musisz stąd wyjeżdża.

Na szczęście Pogotowie Zamkowe powstało właśnie na okoliczność takich chwil. Profesjonalny sprzęt, błyskawiczny przyjazd na miejsce, sprawne otwieranie bez ryzyka. Nie wybijaj szyby, bo zapłacisz za to więcej, niż za usługi profesjonalistów. Najbezpieczniej jest po prostu cierpliwie poczekać, aż kilka ruchów fachowca otworzy drzwi każdego modelu, każdej marki, każdego rocznika.