Pogotowie kluczowe – na straży Twojego bezpieczeństwa

Pogotowie kluczowe, inaczej zamkowe, to coś więcej niż standardowe usługi ślusarskie czy serwis związany z drzwiami. Można powiedzieć, że nasza firma stoi na straży Twojego bezpieczeństwa. Dowiedz się, jak to możliwe.

Pogotowie Zamkowe ? nieustannie na straży bezpieczeństwa

Skontaktuj się z nami, wykorzystując:

  • numer telefonu: 507 12 12 12;
  • adres: al. Niepodległości 245 lok. 19;
  • e-mail: kontakt@pogotowie-zamkowe.com.pl.

Czekamy na Twoje zgłoszenie przez całą dobę i cały tydzień. Dzięki temu możesz zaplanować serwis lub usługę z dużym wyprzedzeniem, z pewnością spotkania o konkretnej godzinie lub przeciwnie, wezwać pomoc w środku nocy albo w godzinach szczytu, pod wpływem nagłej, nie cierpiącej zwłoki potrzeby.

Jako pogotowie kluczowe jesteśmy firmą, która na terenie Warszawy i okolic świadczy kompleksowe usługi ślusarskie ? te znane i standardowe, jak i mniej popularne, bardziej niszowe, ale niemniej potrzebne dla zapewnienia jak największego bezpieczeństwa. Kierujemy je do klientów indywidualnych, instytucji publicznych, firm, organizacji. Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi techniczne zabezpieczenie obiektu ? biura, mieszkania lub domu ? jesteśmy gotowi stawić się po jednej wiadomości lub telefonie.

Zaletą naszego zespołu jest z jednej strony doświadczenie, a z drugiej nieustanny rozwój, nadążanie za aktualnymi trendami, sięganie po coraz nowocześniejsze narzędzia przy poszanowaniu podstaw wielowiekowego, ślusarskiego fachu. Usługi, które świadczymy niejednokrotnie w skrajnych sytuacjach, są objęte gwarancją dyskrecji. Dostarczamy rozwiązania najlepszej jakości, wspierając wybór merytorycznie i praktycznie. Poznaj bliżej, co możemy zaoferować w konkurencyjnych cenach.

Awaryjne otwieranie

Istnieją sytuacje, w których nerwy biorą górę i trudno poradzić sobie z problemem samodzielnie. Mowa chociażby o:

  • zatrzaśniętych drzwiach do samochodu;
  • niemożności wejścia do domu;
  • braku dostępu do sejfu.

Wtedy zadzwoń po Pogotowie Zamkowe, które legitymuje się specjalnym policyjnym zezwoleniem na działalność w oparciu o profesjonalne narzędzia. Służą one kontrolowanemu włamaniu ? do pojazdów, mieszkań czy sejfów. Klucze? Nie są wtedy potrzebne. Nie przepłacaj za wybite szyby lub zniszczone elementy. Nie trać czasu i energii. Nie pozwól, żeby głupi wypadek, kradzież kluczy czy zwykłe przeoczenie zadecydowały o braku poczucia bezpieczeństwa. Po prostu zadzwoń po ślusarza, który ma umiejętności i narzędzia służące do otwierania każdego zamka, niezależnie od jego jakości i skali awarii.

Wymiana, montaż, naprawa zamków i wkładek

Pogotowie kluczowe jest idealnym partnerem do każdego kompleksowego serwisu kluczowego. Nawet najlepszy mechanizm podlega nieubłaganemu bowiem upływowi czasu. Po latach łatwo o awarię. Gdy zacina się klucz lub drzwi nie dają się otworzyć, wezwij fachowca, czyli ślusarza. Prawidłowy montaż zabezpieczeń ma, nomen omen, duże znaczenie dla jakości działania konkretnego modelu. Zaufaj doświadczeniu Pogotowia Ślusarskie, jeśli chodzi o merytoryczne wsparcie w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Sprzedajemy produkty nawierzchniowe i wpuszczane, a także niezbędne akcesoria.

Zalecamy wybór modeli antywłamaniowych, które są certyfikowane np. przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej oraz Instytut Techniki Budowlanej. Wśród topowych firm tworzących zabezpieczenia  są polscy producenci, np. GERDA, której Pogotowie Zamkowe jest autoryzowanym serwisantem. Montaż i wymiana zamków to usługa całodobowa ? równie istotna, co regularny serwis mechanizmów oraz prawidłowa konserwacja, służąca ochronie przed korozją i zbyt szybkim zepsuciem.

Wszystko, co ważne dla Twojego bezpieczeństwa

Jak widać, Pogotowie Zamkowe świadczy kompleksowe usługi związane z bezpieczeństwem mieszkańców i mienia. Ponadto naprawiamy zepsute drzwi, np. bezpośrednio po włamaniu. Specjalizujemy się w montażu systemów klucza generalnego, czyli Master Key. Tą usługą są zwykle zainteresowani deweloperzy, administratorzy bloków czy właściciele kamienic. Wykonujemy także nietypowe serwisy, np. wyciąganie resztek złamanego klucza ze stacyjki pojazdu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i potrafimy kreatywnie wykorzystywać go do rozwiązywania problemów. Możesz na nas liczyć przez cały tydzień, całą dobę i cały rok!