Nie tylko sklepy monopolowe, czyli dlaczego ślusarze działają w trybie całodobowym

Okazuje się, że nie tylko sklepy monopolowe działają w trybie całodobowym. Przez 24 godziny możesz liczyć także na wsparcie Pogotowia Zamkowego, czyli mobilnego zespołu ślusarzy, którzy w kompleksowo i szybko reagują na awarie, które nie pozwalają Ci czuć się bezpiecznie i komfortowo we własnym domu czy biurze. Pora przedstawić sytuacje, w których możesz potrzebować wsparcia. Również w środku nocy…

Awaryjne otwieranie samochodu

Zatrzaśnięcie kluczyków w aucie to jedna z najbardziej denerwujących sytuacji na drogach. Samochód nie staje z powodu awarii, a mimo to nie możesz odjechać. Auto nie zostaje skradzione, ale musisz się do niego włamać. Brzmi absurdalnie? Nic dziwnego, że w pierwszym momencie cisną się na usta nieprzystojne słowa!

Metodą na dostanie się do środka nie jest jednak agresja skierowana w stronę szyb, które najchętniej byśmy zbili. Dużo lepszym rozwiązaniem jest wezwanie ślusarza, który dysponuje odpowiednimi narzędziami i umiejętnościami, żeby otworzyć pojazd bez zbędnego uszczerbku.

Znajomość nowoczesnych technologii zabezpieczeń, niezależnie od marki i modelu, owocuje brakiem szkód i szybkim tempem realizacji zlecenia. Dla fachowca problemu nie sprawiają także takie zabiegi jak usuwanie ze stacyjki złamanego klucza itp. Jaki z tego wniosek? Niezależnie od pory dnia lub nocy, po prostu zadzwoń po Pogotowie Zamkowe 24h Warszawa, wskaż, gdzie stoi zatrzaśnięty samochód i po chwili ciesz się możliwością jego użycia!

Serwis po włamaniu

Jeżeli w Twoim domu doszło do włamania, jak najszybciej skontaktuj się z policją. Jednak jednocześnie nie zwlekaj z naprawą szkód i ponownym, lepszym zabezpieczeniem domu. Naprawa drzwi, zabezpieczeń? Tym zajmują się profesjonalni ślusarze zatrudnieni w ramach Pogotowia Zamkowego. Ich nieoceniona pomoc jest szczególnie ważna w sytuacjach stresujących, nagłych, trudnych. Wtedy potrzebujesz kogoś sprawnego i zaufanego. Możesz mieć pewność, że wybór całodobowego ślusarza z opcją dojazdu pozwoli szybciej zapomnieć o kłopotach ? niezależnie od pory dnia i nocy!

Zagubione lub skradzione klucze

O każdej porze dnia i nocy może przydarzyć się kolejna niekomfortowa sytuacja: kradzież kluczy lub ich zgubienie. W obu przypadkach nie warto ryzykować, tylko jak najszybciej wymienić zabezpieczenia. Zwłaszcza gdy istnieje ryzyko dopasowania kluczy do adresu, np. z uwagi na zgubiony lub skradziony dowód.

Niekoniecznie trzeba od razu wymieniać cały zamek, prawdopodobnie wystarczy jedynie nowa wkładka, najlepiej antywłamaniowa. Ślusarz pozwoli Ci dostać się do domu bez kluczy, a następnie zaproponuje optymalne rozwiązanie. Montaż? Serwis? Konserwacja? Na to wszystko możesz liczyć, zamawiając usługi Pogotowia Zamkowego.

Naprawa zamka lub wymiana wkładki

Jeżeli kupujesz nowe drzwi i nie masz kluczy albo chcesz wymienić zamek, na przykład z powodu awarii ? nie zwlekaj. Nawet w środku nocy możesz wezwać mobilnego ślusarza, który dosłownie w chwilę przygotuje dla Ciebie nowe zabezpieczenia. Jeśli klucz zaczyna się zacinać w całym mechanizmie albo w ogóle nie chce się przekręcić, jak najszybciej skonsultuj i zamów wymianę. Najlepiej od razu zainwestować w zabezpieczenia i klucze antywłamaniowe opatrzone certyfikatami IMP.

Inne sytuacje losowe

Łatwo sobie wyobrazić jeszcze wiele innych sytuacji, w których nagle potrzebujesz pomocy ślusarza. Wyprowadzka lokatorów, koniec remontu, mechaniczne zepsucie zabezpieczeń, zgubienie kluczy do sejfu… Lista zawiera jeszcze wiele innych pozycji. Podsumowując, najlepiej mieć do dyspozycji telefon do zaufanej firmy oferującej kompleksowe usługi ślusarskie przez całą dobę. Takiej jak Pogotowie Zamkowe, działające na terenie Warszawy i okolic, która udzieli pomocy przez 24 godziny na dobę , 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.