Naprawa drzwi, wymiana zamków – sprawdź, jak możemy pomóc

Awarie związane z domowym bezpieczeństwem należą do najbardziej stresujących i wymagają błyskawicznej reakcji. Przekonaj się, dlaczego pomoc Pogotowia Zamkowego pozwala Ci spać spokojniej. Działamy na terenie Warszawy i okolic, realizując serwisy powłamaniowe, montując sprawdzone zabezpieczenia, a naprawa drzwi również nie jest nam obca. Poznaj nasz szeroki wachlarz usług!

1. Naprawa i konserwacja zamków

Gdy klucz się zacina, a zamek przestaje spełniać swoją rolę ? coś jest na rzeczy i należy podjąć odpowiednie kroki. Na szczęście poważna naprawa drzwi nie zawsze okazuje się konieczna. Wiemy, jakich preparatów i narzędzi użyć, żeby przywrócić mechanizmom pełnię funkcjonalności i ochronić je przed ponownym zniszczeniem. Zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie domu, szczególnie przed wyjazdem, zimą lub po remoncie.

2. Zamki i wkładki z górnej półki

Ponieważ znamy na wylot rynek zabezpieczeń antywłamaniowych, wiemy, które firmy stawiają na nowoczesne, innowacyjne rozwiązania, potwierdzone stosownymi atestami. Wyobraź sobie sytuację, w której samodzielnie kupujesz zamek. Po przybyciu do sklepu stoisz przed całą ścianą wypełnioną różnorodnymi produktami, w różnych cenach, o odmiennych właściwościach. Oszczędzamy Twój czas, dobierając optymalne rozwiązania do konkretnego budynku i modelu drzwi.

3. Sprzedaż i montaż produktów antywłamaniowych

Oprócz zamków i wkładek montujemy także inne elementy zabezpieczenia, które sprzyjają komfortowemu mieszkaniu lub pracy. Mowa o:

 • wizjerach;
 • elektrozaczepach;
 • samozamykaczach;
 • klamkach;
 • kłódkach;

oraz innych produktach! Zaufaj naszemu doświadczeniu w dobieraniu markowych i atestowanych mechanizmów zabezpieczających, które montujemy 100% zgodnie z wytycznymi producenta.

4. Naprawa drzwi i zamka po włamaniu

Oferujemy nie tylko serwis gwarancyjny, ale także powłamaniowy. Co to oznacza w praktyce? Wsparcie w trudnych chwilach, kiedy Twoje bezpieczeństwo zostaje poważnie naruszone. Choć wszystko zdaje się obracać przeciwko Tobie, czuwamy nad tym, żeby działania spawalnicze i ślusarskie jak najszybciej przywróciły prawidłowy wygląd i optymalną funkcjonalność Twoich drzwi oraz zamków.

5. Awaryjne otwieranie zamków

W podbramkowych sytuacjach nerwy są naturalną reakcją na stres. Gdy zdarzy Ci się zatrzaśnięcie drzwi ? samochodu, sejfu lub mieszkania ? nie panikuj, tylko bezzwłocznie zadzwoń po Pogotowie Zamkowe. Reagujemy siłą spokoju, doświadczeniem, narzędziami i umiejętnościami, dzięki którym żadne mechanizmy nie stanowią dla nas przeszkody. Radzimy sobie zawsze niezależnie od tego, czy mówimy o kultowym, ale wiekowym Polonezie, czy najnowszym modelu Mercedesa. Po co używać siły, skoro później będzie niezbędna naprawa drzwi? Lepiej poczekać na nasz przyjazd i zobaczyć, jak wygląda awaryjne otwieranie zamków.

6. Marka, której możesz zaufać

Usługi, które możesz zamówić w Pogotowiu Zamkowym, są efektem wieloletniego przygotowania i zbierania doświadczeń. Dzięki policyjnej licencji nasze działania są legalne i sprawdzone.

 • Doradzamy,
 • sprzedajemy,
 • montujemy,
 • wymieniamy,
 • naprawiamy,
 • serwisujemy,
 • konserwujemy,
 • otwieramy…

po prostu kompleksowo dbamy o Twoje bezpieczeństwo. A to wszystko w całodobowym trybie, na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do współpracy zarówno na prywatny użytek, jak i w ramach służbowych obowiązków. Zadzwoń choćby w tej chwili, jeżeli masz taką potrzebę!