Jak otworzyć samochód bez kluczyka – skutecznie i bezpiecznie

Na zakładowym parkingu, pod przedszkolem dziecka, we własnym ogrodzie ? to może Cię spotkać wszędzie. Zatrzaśnięcie auta z kluczkami w środku. Wiemy, że przekleństwa same cisną się na usta, a dłonie mimowolnie zaciskają w pięści gotowe do wybicia szyby. Powstrzymaj nerwy na wodzy! Są sposoby na poradzenie sobie z tym problemem ? dowiedz się, jak otworzyć samochód bez kluczyka.

Klasyczne rozwiązania

Jeżeli możesz sobie pozwolić na cierpliwość, masz pod ręką odpowiednie przedmioty, a Twój samochód reprezentuje raczej starą szkołę zabezpieczeń (bolec, a nie 100-procentowa elektronika) ? jest szansa, że poradzisz sobie z samodzielnym otwarciem zatrzaśniętych drzwi.

Osoby, które wiedzą, jak otworzyć samochód bez kluczyka w spartańskich warunkach, polecają zazwyczaj sposób na drucik i haczyk. Możesz użyć także odgiętego, metalowego wieszaka. Chodzi o to, żeby wykorzystać minimalnie uchyloną szybę lub rozszczelnić drzwi. Wsunąć drucik i spróbować, metodą prób i błędów, podnieść bolec do góry. Czasami to naprawdę możliwe.

Sposób nie jest jednak skuteczny w przypadku większości nowszych aut, poza tym ryzykujesz uszkodzenie uszczelek oraz porysowanie szyby i karoserii. Cóż, jest lepszametoda i wcale nie chodzi o wybicie szyby pięścią.

Po prostu zadzwoń po fachowca

Pogotowie Zamkowe wie, jak otworzyć samochód bez kluczyka, bo dysponuje zarówno doświadczeniem, jak i profesjonalnymi narzędziami. Niezależnie od tego, jakiej marki jest samochód, z którego rocznika pochodzi i co decyduje o skuteczności jego zabezpieczeń ? wiemy, jak je złamać, żebyś miał dostęp do własnego auta.

Robimy to przede wszystkim bezpiecznie; zdecydowanie, ale ostrożnie ? bez ryzyka porysowania, urwania części, zniszczenia mechanizmów. Nie chodzi o to, żeby brutalnie wyrwać zamek, ale otworzyć go bez użycia klucza. Dla nas to zasadnicza różnica, na której korzystasz w dosłownie chwilę.

Nie martw się czasem oczekiwania ? przybywamy na miejsce po chwili od Twojego zgłoszenia. Jeździmy po Warszawie i okolicach, pracując i czuwając w trybie 24/7. Wiemy także, jak wyjąć ze stacyjki resztki złamanego klucza czy odblokować ją, jeżeli odmówi posłuszeństwa.

Nie opłaca się wybijać

Czytasz ten tekst i myślisz: ?Wszystko pięknie, ale za usługą specjalisty kryje się na pewno wysoka cena. Od ślusarza tańsze jest wybicie szyby?. Błąd! Okazuje się, że również w przypadku mniej luksusowych modeli aut szyby są dziś bardzo drogie, nawet nieoryginalne i kupowane z drugiej ręki. Dlatego naprawdę taniej zadzwonić po Pogotowie Zamkowe, które doskonale wie, jak otworzyć samochód bez kluczyka.

Nie warto ryzykować skaleczenia, porysowania lakieru czy innych, dodatkowych kosztów. W tej stresującej sytuacji wystarczy mieć pod ręką telefon do profesjonalnych ślusarzy, którzy nie boją się wyzwań i pracy pod presją czasu. Nasza stawka jest dla Ciebie korzystna, ponieważ zależy od czasu wykonywania zlecenia. Dlatego wiesz, za co płacisz i nie czujesz się naciągniętym. Po co płacić za wyrabianie nowego kluczyka lub kompleksowy serwis zabezpieczeń? Wystarczy otworzyć zatrzaśnięte auto w kilka chwil po tym zaskakującym zdarzeniu!