Dzień dobry, tu ślusarz – w czym mogę pomóc…

Zamki zamkami, z Twojej perspektywy liczy się komfort codziennego użytkowania, a przede wszystkim bezpieczeństwo. To całkowicie zrozumiałe. Ale pora przejść do konkretów. Jak może Ci pomóc jeden z naszych ślusarzy? Co oferujemy jako pogotowie zamkowe? Czym to się różni od klasycznych usług ślusarskich?

Kompleksowy serwis zamkowy

Naprawiamy, montujemy, czyścimy, konserwujemy, wymieniamy… Tak w dużym skrócie można wymienić najważniejsze czynności serwisowe naszego serwisu zamkowego. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie. Być może po wystąpieniu niepokojących objawów Twój zamek wymaga przeczyszczenia, ale może i wymiany. W takim razie co wybrać? Czym się kierować? Nasz ślusarz wie, jakie mechanizmy zaproponować do konkretnych drzwi, by model pasował i spełniał swoje, nomen omen, kluczowe zadania.

Jedni dzwonią w sytuacjach awaryjnych, inni umawiają się na przegląd zamków i zabezpieczeń z dużym wyprzedzeniem. Jesteśmy otwarci na każdą współprace, zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmowymi oraz instytucjonalnymi. Cennik jest dopasowany do każdej ceny, w konkurencyjny sposób zachęcając do poświęcenia maksymalnej uwagi kwestii bezpieczeństwa i wygody.

Autoryzowany serwis GERDA

Na odrębny fragment zasługuje nasza współpraca z firmą GERDA. Garść faktów:

  • firma rozwijana od 1987 roku,
  • jeden z wiodących producentów antywłamaniowych zamków, wkładek i kłódek,
  • producent czujników, bram garażowych, stolarki aluminiowej, drzwi itp.,
  • duża sieć partnerska i dystrybucyjna na terenie całej Polski.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym zamków GERDA. Dlatego skontaktuj się w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z produktami tej firmy. Współpraca z renomowanym producentem nie zmienia faktu, że naszym klientom polecamy również konkurencyjne produkty, zawsze kierując się na pierwszym miejscu indywidualnym interesem każdej osoby, która się z nami kontaktuje.

Systemy Master Key

Na osiedlach mieszkaniowych, w szkołach, magazynach, budynkach użyteczności publicznej i tym podobnych lokalizacjach coraz większą popularnością cieszą się systemy klucza generalnego, czyli z angielskiego Master Key.

W dużym uproszczeniu chodzi o to, by poprzez odpowiedni dobór i montaż wkładek, zminimalizować liczbę używanych kluczy, ale bez negatywnego wpływu na jakość bezpieczeństwa. Słowem: liczy się przede wszystkim wygoda. Na przykład w bloku mieszkalnym można zaproponować poszczególnym lokatorom jeden klucz do bramy, wiaty śmietnikowej, piwnicy oraz klatki schodowej. Po co zwiększać ciężar i objętość pęku kluczy…?

Po więcej informacji i w celu przedyskutowania konkretnego projektu zapraszamy do kontaktu.

Naprawa drzwi

W przypadku włamania lub poważnej awarii bardzo często trzeba wymienić nie tylko zamek, ale również całe drzwi. Nasz serwis nie skupia się wyłącznie na ślusarstwie w ujęciu ?zamkowym?. Polecamy się także od wymiany lub naprawy drzwi. Posiadamy niezbędny sprzęt, a przede wszystkim doświadczenie, które pozwala reagować skutecznie nawet pod presją czasu i innych, niekoniecznie sprzyjających okoliczności.

Awaryjne otwieranie

Zatrzaśnięte kluczyki wewnątrz samochodu, sejf bez możliwości dostępu czy mieszkanie, do którego nie wejdziesz z uwagi na zgubione klucze? W każdym przypadku można mówić o sporym pechu.

Na szczęście: od czego jest ślusarz?

  • Licencja policji.
  • Mobilny dojazd na terenie Warszawy i sąsiednich gmin.
  • Korzystny cennik.
  • Dostęp do usług 24/7.

To tylko kilka ważnych argumentów na rzecz szybkiego telefonu po naszych fachowców. Spokojnie ? umiemy otwierać nawet najnowocześniejsze samochody bez klucza, podobnie jak zaawansowane technologicznie sejfy czy drzwi antywłamaniowe. Lockpickingowy sprzęt, znajomość tematu, a także dyskretne, profesjonalne podejście przekładają się na satysfakcję kolejnych klientów. I tym się właśnie zajmujemy!