Awaryjne otwieranie drzwi to nie wszystko, co oferuje Pogotowie Zamkowe

Kiedy wezwać ślusarza? Odpowiesz: gdy drzwi nie chcą się otworzyć i trzeba coś z tym zrobić. Oczywiście, ale to byłoby zbytnie ograniczenie. Jako Pogotowie Zamkowe oferujemy kompleksowe usługi związane z Twoim bezpieczeństwem i komfortem. Jeden telefon ? wiele możliwości. Dowiedz się, w jakich sytuacjach pomagamy Tobie i innym klientom.

1. Awaryjne otwieranie drzwi mieszkania

Gubisz klucze albo zamek ulega ostatecznej awarii. Są różne przyczyny, które wymuszają awaryjne otwieranie drzwi. Nikt nie życzy sobie takiej sytuacji, jednak czasem po prostu zachodzi potrzeba natychmiastowej reakcji.

Wtedy wkraczamy do akcji z profesjonalnym zapleczem narzędziowym i doświadczeniem, które pozwala nam dostać się do mieszkania bez używania siły, a jedynie umiejętności. Posługujemy się lockpickingiem, czyli metodami kontrolowanych ?włamań?, które zgłębiamy od wielu lat w trosce o Twoje bezpieczeństwo.

Minimum zniszczeń, maksimum korzyści ? po prostu wchodzisz do środka bez większych problemów, chwilę po tym, jak się okazuje, że drzwi są zatrzaśnięte lub po prostu zamknięte na amen. Problem z głowy!

2. Otwieranie samochodów bez kluczyka

Kolejna scena z życia: w pośpiechu zamykasz auto i nagle orientujesz się, że kluczyki zostały w środku… Niestety, jest za późno, żeby je wyjąć, ponieważ nastąpiła blokada mechanizmu. Pół biedy, jeżeli masz uchyloną szybę lub znajdujesz się blisko domu, jednak nie zawsze możesz liczyć na tak duży komfort.

Wtedy również możemy pomóc. Awaryjne otwieranie drzwi samochodowych to specjalność Pogotowia Zamkowego. Nie rezygnujemy ze zlecenia ze względu na rocznik lub model Twojego auta ? żaden pojazd nie stanowi dla nas zagadki.

Wiemy, jakie narzędzia dobrać, żeby bez wybijania szyby i potencjalnych uszkodzeń lakieru, elektroniki czy tapicerki otworzyć Twoje auto. Radzimy sobie również z wyjmowaniem uszkodzonych resztek kluczyka ze stacyjki czy zdejmowaniem blokad.

3. Kompleksowy serwis zamków

Jak przystało na prawdziwe Pogotowie Ślusarskie, zajmujemy się:

  • dystrybucją i sprzedażą najlepszych modeli zabezpieczeń dostępnych na polskim rynku,
  • montażem i wymianą zamków oraz wkładek niezależnie od producenta i modelu,
  • serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym,
  • wdrażaniem ochrony antywłamaniowej,
  • montażem systemów jednego klucza (Master Key),
  • naprawą i konserwacją uszkodzonych i używanych mechanizmów zabezpieczających.

Wszystko w trybie całodobowym na terenie Warszawy i okolic. Naszą grupę docelową stanowią zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Ceny okazują się nadzwyczaj korzystne, dlatego jeżeli masz jakikolwiek problem z bezpieczeństwem domu, wykonaj jeden telefon: po Pogotowie Ślusarskie.

Ponadto oferujemy szereg innych, mniej standardowych i popularnych usług, takich jak awaryjne otwieranie drzwi sejfów lub inne prace ślusarskie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji także podczas budowy i remontu domu, ponieważ umiemy doradzić wybór i zamontować elementy bezpieczeństwa: jak zamki czy wkładki. Wiemy, kiedy lepsze są zamki wpuszczane, kiedy nawierzchniowe oraz jaki samozamykacz dobrać do konkretnego modelu drzwi.

Wieloletnie doświadczenie, całodobowa mobilność i szeroki wachlarz usług jedynie otwierają długą listę usług, których wspólnym mianownikiem jest Twoje bezpieczeństwo i zadowolenie.